Other

Idols?

19. srpna 2016 v 10:41 | Kiki

Asi každá holka má nějakého toho svého oblíbence/idola, ať už je to herec,zpěvák,postava z filmu ale můžou to být i ti, kteří neexistují (ano ano Teri zařazuju tam nás dvě). Dost jsem uvažovala koho za mého "idola" považuji ale dospěla jsem k názoru že tam budou hlavně ti o kterých každý večer sním pře spaním a představuji si, jak je ohromím svým úžasným lookem (lol). Asi to bude dost divný ale teď jsem tam zařadila i anime postavy a všeobecně doufám že se ze mě nestane otaku, to bych pak byla asi ještě větší retard než jsem byla doteď. (stejně miluju Japonsko ^.^) Ještě bych chtěla podotknout, že za idoly můžete považovat doopravdy kohokoliv i úplně normálního člověka (jako ty vaše youtubery apod.:D) i když pro mě by to byl asi jeden německej cosplayer kterýho by jste si spletli s holkou^^.


//Vysvětlil by mi někdo, proč sakra Asie?!♥‿♥//
//Ve vlastním zájmu se mě prosím neptejte proč mě takový článek napadl, nejspíš mi už hrabe že za dva týdny začne teror^^//

Divné věci o mně

8. března 2016 v 19:43 | Kiki
Ahojky čtenáři. Dnes (po velice dlouhé době) jsem se inspirovala z jednoho článku (z blogu jehož adresu jsem samozřejmě zapomněla -.-)
A rozhodla se napsat o sobě co nejvíce divných věcí. Myslím že na mně jakožto velice mentálnímu mimozemšťanovi z planety jménem x*+@,-* se jich najde opravdu dost:).
 
 

Reklama