Diary

change.

7. října 2016 v 20:58 | Kiki

Dost jsem si je poslední dobou oblíbila:)

Byl čtvrtek 1. září (a já opět přišla pozdě do školy), šla jsem do třídy a úplně nejvíc si užívala chození po chodbě o přestávkách, protože už jsem ta nejstarší oproti jiným ročníkům (ale nejmladší snad ve všech devítkách..)
Ale zase to znamená že už mi zbývá jen rok základky a to znamená jediné...už nebudu moct hulit smajlíky na obědech!
Ale chtěla bych se dostat na gympl do Kadaně, nejen že má dobré ohlasy, ale navíc tam jde pár spolužáků a jedna kamarádka z "Béčka". Tak snad je můj mozek natolik dobrej že mě vezmou.
(Jo jinak vše nej Kookie!♥)

--

Ach ta škola.

28. ledna 2016 v 16:33 | Kiki
27.1.2016

Hellow!

Už ani nevím kdy jsem tu byla naposledy, ale dneska chci alespoň něco napsat z miliónů zážitků ve škole.:D
Táákže. Začneme. (jinak dneska bylo 8 hodin:D)

Němčina -
V šatně jsem se dozvěděla že s píše z rozkazů a jídla, tak jsme se v tý třídě učili jak nejrychleji to šlo, psala jsem si i taháky na to jak se řekne květák:DD. No.. nakonec se nepsalo. Až zítra.:D

Hudebka -
On by tenhle předmět byl i zábavnej kdyby byla jiná učitelka:D. Je to to hrozná perfekctionalistka (bože to slovo je těžký!:D)
Zadala nám práci, řekla aby se písničky opisovali ze zeleného zpěvníku, jeden kluk si ho půjčil, ona ho okřikla proč jí tam štrachá + že je v 8. třídě tak proč si bere zelený zpěvník?!:´D(wut?!)
Pak kamarádce kontrolovala sešit a ještě jí ho roztrhla a ještě jí okřikla ať si ho slepí (2x wut?!:DD)
No prostě na hudebce se nikdy nenudíme:´D

Fyzika -
No...učitelka na nás nemluví..ona řve:D. Zase se počítalo teplo, asi tak jeden přiklad za čtvrt hodiny (inteligentní to třída:D) prostě taková normálka, nic víc:D.

Angličtina -
No tak na ájinu máme takovou "kamarádskou" učitelku:D. Psali jsme výpisky z dokumentu o Lon(dýně) a zase celou hodinu:D. Ani jsem to nestihla dopsat (yay!)

Matematika -
No tak mocniny,odmocniny,umocňování...už je za náma (chjo:D) a začínáme kružnice, zatím se učíme jen jak se nazývají různé vzájemné polohy kružnice a přímky, ale...rýsování mě vážně nebaví:D. Ale bacha! Za tuto hodinu se stihli dokonce dva příklady! (potlesk prosím:D)

Přírodopis -
Aneb hodina s naší třídní:). Zase krátká pětiminutovka (1) a probíráme sliznici v nose apod. (je mi na těch hodinách fakt blbě:DD)

Oběd -
Nooo..tak...jako vždy byli veeelký záchvaty smíchu, např. přeřeky,učitelé (hodinky,květák...:´DD),


28.1.2016
-
Němčina dopadla na dvě 1, z čj jedna chyba (-.-) takže 2, jako jo vím že "sbít laťky" se píše se s ale já myslela že se ty laťky zmlátili (majne logika:´D)
A na výzo dvě dvojky z češtiny a fyziky :´(. Takže si musím někde sehnat kulomet a pak ho tajně propašovat do třídy na češtinu a fyziku:D...


-

Wow teď jsem narazila na nějakej starej kpop song, a je dost chytlavej!:DD

Stále žiju! (skoro)

8. prosince 2015 v 21:49 | Kiki
안녕하세요! [annjong-hasejo-!]

Tohle u mně znamená že jsem se naučila sestavu...

Už 4 dny mě bolí v krku, a mamka dneska jela na operaci kýly do Prahy. Takže teď jsem u babičky, i s kocourem a doma mám svůj krásně ,,přek-poppovaný" počítač (dám pak na to ,,návod";))
Stejně se učím další sestavy, ale dneska jsem stihla jen půlku Boy In Luv a celý Beautiful od BTS. Zítra se chystám na tu druhou půlku a kousek We Are Bulletproof:D. (mě od tancování nikdo neodtrhne)
Další věc kterou se zabavím je jediná počítačová hra kterou jsem si sem přinesla a to je staré dobré G-FORCE (magická kolekce) ale i u toho se dost bojím těch spotřebičů:D.

-maličká pauza v psaní článku, právě hraju G-FORCE a místo dabingu poslouchám BTS...-

Už promýšlím můj další článek (určitě nebude tak krátký) bude zase celý bangtan tak se na to připravte:D

Když vedle mně stojí hezkej kluk a předemnou mi kamarádka na mobilu ukáže Kookieho♥
 
 

Reklama