Leden 2016

Ach ta škola.

28. ledna 2016 v 16:33 | Kiki |  Diary
27.1.2016

Hellow!

Už ani nevím kdy jsem tu byla naposledy, ale dneska chci alespoň něco napsat z miliónů zážitků ve škole.:D
Táákže. Začneme. (jinak dneska bylo 8 hodin:D)

Němčina -
V šatně jsem se dozvěděla že s píše z rozkazů a jídla, tak jsme se v tý třídě učili jak nejrychleji to šlo, psala jsem si i taháky na to jak se řekne květák:DD. No.. nakonec se nepsalo. Až zítra.:D

Hudebka -
On by tenhle předmět byl i zábavnej kdyby byla jiná učitelka:D. Je to to hrozná perfekctionalistka (bože to slovo je těžký!:D)
Zadala nám práci, řekla aby se písničky opisovali ze zeleného zpěvníku, jeden kluk si ho půjčil, ona ho okřikla proč jí tam štrachá + že je v 8. třídě tak proč si bere zelený zpěvník?!:´D(wut?!)
Pak kamarádce kontrolovala sešit a ještě jí ho roztrhla a ještě jí okřikla ať si ho slepí (2x wut?!:DD)
No prostě na hudebce se nikdy nenudíme:´D

Fyzika -
No...učitelka na nás nemluví..ona řve:D. Zase se počítalo teplo, asi tak jeden přiklad za čtvrt hodiny (inteligentní to třída:D) prostě taková normálka, nic víc:D.

Angličtina -
No tak na ájinu máme takovou "kamarádskou" učitelku:D. Psali jsme výpisky z dokumentu o Lon(dýně) a zase celou hodinu:D. Ani jsem to nestihla dopsat (yay!)

Matematika -
No tak mocniny,odmocniny,umocňování...už je za náma (chjo:D) a začínáme kružnice, zatím se učíme jen jak se nazývají různé vzájemné polohy kružnice a přímky, ale...rýsování mě vážně nebaví:D. Ale bacha! Za tuto hodinu se stihli dokonce dva příklady! (potlesk prosím:D)

Přírodopis -
Aneb hodina s naší třídní:). Zase krátká pětiminutovka (1) a probíráme sliznici v nose apod. (je mi na těch hodinách fakt blbě:DD)

Oběd -
Nooo..tak...jako vždy byli veeelký záchvaty smíchu, např. přeřeky,učitelé (hodinky,květák...:´DD),


28.1.2016
-
Němčina dopadla na dvě 1, z čj jedna chyba (-.-) takže 2, jako jo vím že "sbít laťky" se píše se s ale já myslela že se ty laťky zmlátili (majne logika:´D)
A na výzo dvě dvojky z češtiny a fyziky :´(. Takže si musím někde sehnat kulomet a pak ho tajně propašovat do třídy na češtinu a fyziku:D...


-

Wow teď jsem narazila na nějakej starej kpop song, a je dost chytlavej!:DD


TAG jedno slovo - otázky

19. ledna 2016 v 19:04 | Kiki |  Challenges
Fjůůů zase s dalším mini článkem nacpaným blbostma z mé hlavy aneb. ahoj Všem!:D

Z češtiny byla nakonec dvojka (yes!), jinak mám příšerně bolavej a červenej nos(ánek)! Pořád se musím učit, ale někdy se najde čas napsat článek:3. Ále zrovna mě nic koudnýho nenapadlo, a tak jsem (o5) vsadila na starý (dobrý) tag.
Bude se na ně odpovídat jen jedním slovem, ale tak...
To dám...:D
/unicorn styyle!/

Crazy Random TAG! - otázky

2. ledna 2016 v 14:02 | Kiki |  Challenges
Ahojky! Jako první článek v roce 2016 chci udělat Crazy Random TAG! Já moc tagy nědělám, ale když už pro to mám rubriku...
Už žádný zdržování a jde se na to!:D

/následuje Luhanův záchvat smíchu...:D/