Prosinec 2015

Asiati aneb. nový styl?

30. prosince 2015 v 16:47 | Kiki |  Kpop
I can be your hero, I can be your man...
Jop! Tuhle písničku si pouštím pořád dokola (kdo neví je od Monsta X)


Tancuju jí podle Hyungwona (♥) který tam zpívá pouhý dvě krátký věty, ale ok(。◕‿◕。)
/Už zase píšu o něčem co nikoho nezajímá.../

No, takže k tématu. Už na několika blozích jsem četla že i když mají blog např. o PC hrách,panenkách apod. tak v tomto období se u nich projevuje k-pop. Já proti tomu nic nemám, jsem za to fakt ráda ale dost mě překvapilo že jsem to začala číst v období kdy jsem sama objevila asiaty a prostě celý kpop.
Vlastně jsem ráda za to že v naší třídě všichni odsuzují kpop k tomu že se tomu nedá říkat ani písnička (asi jim nedochází odkud se stvořil ten jejich světoznámý gagnam style¬_¬) ale na druhou stranu mě to trochu i štve:D, nemůžu si po škole v šatnách pustit kpop bez žádných urážek (někdo ví...:D) a začít tancovat (ano jsem takový blázen, prostě se nemůžu udržet tak si tam s rukama v rychlosti tancuju Dope^̮^.

Ale nejen kpop ale samotní asiati nebo spíše korejci. Čtu o tom všude (a dozvídám se nové věci:DD) takže co myslíte? Je to pro většinu jen takový ten teenagerský styl který je za chvíli omrzí, nebo všude po světě se každý týden stvoří noví kpoppeři?:D
Kdo ví...

Jo abych nezapomněla! Dneska jsem se dost nudila tak jsem čapla tužku a začala kreslit, předlohu sem radši nedávám, protože vše co nakreslím se ničemu nepodobá:D. Ten obrázek je zde (předlohu máte vedle) berme to tak že to měl být Hyungwon, který vypil kouzelný nápoj od Jungkooka a tím se zošklivil, protože Jungkook chtěl aby se mi líbil jen on(▰˘◡˘▰).

Jinak, Všechno nejlepší V!♥
Šílený počítač | Tip

13. prosince 2015 v 15:12 | Kiki |  Tips
A co bude potřeba? Počítač a nic jiného než celý počítač:DD.
WARNING! Není jisté jestli budete mít k dispozici ke stažení Vaše téma!

Stále žiju! (skoro)

8. prosince 2015 v 21:49 | Kiki |  Diary
안녕하세요! [annjong-hasejo-!]

Tohle u mně znamená že jsem se naučila sestavu...

Už 4 dny mě bolí v krku, a mamka dneska jela na operaci kýly do Prahy. Takže teď jsem u babičky, i s kocourem a doma mám svůj krásně ,,přek-poppovaný" počítač (dám pak na to ,,návod";))
Stejně se učím další sestavy, ale dneska jsem stihla jen půlku Boy In Luv a celý Beautiful od BTS. Zítra se chystám na tu druhou půlku a kousek We Are Bulletproof:D. (mě od tancování nikdo neodtrhne)
Další věc kterou se zabavím je jediná počítačová hra kterou jsem si sem přinesla a to je staré dobré G-FORCE (magická kolekce) ale i u toho se dost bojím těch spotřebičů:D.

-maličká pauza v psaní článku, právě hraju G-FORCE a místo dabingu poslouchám BTS...-

Už promýšlím můj další článek (určitě nebude tak krátký) bude zase celý bangtan tak se na to připravte:D

Když vedle mně stojí hezkej kluk a předemnou mi kamarádka na mobilu ukáže Kookieho♥